Beste lezers,
Vandaag geen weer voor de tuin, net zoals de dagen hiervoor. De regen striemt tegen de ramen en gras en borders zijn er drassig van. Voorlopig genoeg vocht om lekker te groeien, als dat al niet gebeurd was.
Want wat gebeurt er veel in de tuin: alles bruist de grond uit en bloeit uitbundig. Hopelijk komen er weer mooie zonnige dagen om daar heerlijk van te genieten en met onze handen in de aarde te wroeten.
We kijken graag met jullie vooruit naar de activiteiten die de komende tijd op de agenda staan.
We hebben een mooie tuinen-special gemaakt met beschrijvingen van de tuineigenaren en mooie foto’s daarbij.
Klik hier om deze special te openen.
Ook kun je deze tuinen per fiets bezoeken, daarvoor hebben we een mooie fietstocht uitgezet.
Klik hier voor de beschrijving van de fietstocht.
Locatie: De pluktuin van Eline Hunfeld, Molendijk Eefde (t.o. huisnummer 4).
Kies zelf je bloemen in de pluktuin en maak onder begeleiding daar een prachtig boeket van.
Tijd: vanaf 19.00 uur.
Kosten: €35,- (€37,50 voor niet-leden).
Opgave bij Jitse van Steinvoorn: jitsevansteinvoorn(at)gmail.com.
PS: wil je i.v.m. calamiteiten (het weer bijvoorbeeld) ook je telefoonnummer vermelden?
In een eerdere Tuinpost is deze mini-excursie al aangekondigd. Het is nog mogelijk om je aan te melden om mee te gaan. Houd er rekening mee dat we entree moeten betalen voor deze excursie. Normale prijs € 11,-, maar op vertoon van de G&B-ledenpas ontvang je €1,50 korting en betaal je dus € 9,50.
Aanmelden kan bij onze secretaris Bert Mulderij: info(at)zutphen.groei.nl.
Deelnemers ontvangen bericht over vertrektijd en -plaats en carpooling.
PS: wil je i.v.m. calamiteiten ook je telefoonnummer vermelden?
Hierover volgt nog uitgebreide informatie, maar houd alvast rekening met deze datum. Deze excursie is alleen voor de leden van de afdeling Zutphen e.o. maar introducés zijn natuurlijk van harte welkom. We willen natuurlijk wel graag met een volle bus naar Brabant, waar we de volgende tuinen gaan bezoeken:
De Tuynkamer in ’s Gravenmoer, Groenhoven in Sprang-Capelle, De Verwondering in Den Hout en natuurlijk aan het slot een bezoek aan een ( nu nog niet bekende) kwekerij.
Zodra meer uitgebreide en definitieve informatie bekend is, laten we dat weten, met daarbij ook natuurlijk vertrektijden en kosten (deze zullen waarschijnlijk, afhankelijk van hoe vol we de bus krijgen variëren tussen 37,50 en 47,50 p.p.).
Voor een “sneak preview” is er al veel mooi fotomateriaal van deze tuinen op internet te vinden.
met vriendelijke groeten,
het bestuur